TR EN Kas Metal

BİZ KİMİZ

Kasmetal Elektronik olarak 2008 yılında Eskişehir’de, bir press makinası ile üretime başladık, bugün ise yetenekli kadromuz ve bünyemizdeki cnc makinalar ile hizmet vermekteyiz. Makinalarımız; lazer, punch, abkant, eksantirik ve hidrolik pressler başta olmak üzere gazaltı kaynak makinaları ve elektrostatik boyahane ile uluslararası standartlarda ürünler üretmekteyiz.

Rack kabinet perfore kapak üretimi ile yola başlamış ve bir çok sahada da kendimizi kanıtlamış durumdayız. Rack kabinetlerle datalarınızı saklarken, aksesuarlarımız sayesinde de kablolarınızı düzenlemeye yardımcı olmaktayız. Hayatımızın bir parçası haline gelen internetin hızını arttırıp her yere taşıyacak fiber ağlara patch paneller üretmekteyiz. Bundan dolayı 19’’ fiberoptik ve duvar tipi patch paneler vazgeçilmezler arasında yerini almaktadır. Sektörde önde gelen isimlerinden Lande, Canovate ve İnform gibi firmalara rack kabinet ve aksesuarlarını tedarikçi olarak da üretmekteyiz.

KASTAP markası adı altında elektrik ve inşaat panoları, metal boxlar, kiosk paneller ve çeşitli lazer tasarımlar ile katma değer sağlamaktayız.

Misyonumuz; kaliteyi uyguna sunmaktır. Zamanında teslimat ise bizim ilkemizdir.

Vizyonumuz; Üretim hızımızı artırmaktır. Siz degerli müşterimizin memnuniyetiyle yükselmeye devam etmektir.Video Wrapper


KALİTE BELGELERİ